Стартував найбільший студентський ІТ-чемпіонат України – Золотий Байт

 

 

 Розпочалась реєстрація на 5-й Всеукраїнський Чемпіонат Комп’ютерних талантів «Золотий Байт», з найбільшим в Україні призовим фондом у 500 тисяч гривень. Одним з головних призів заявлена поїздка 4-х переможців Чемпіонату в Силіконову Долину (Каліфорнія, США), надана Олександром Кардаковим (Інком).

«Золотий Байт» – це найбільший в Україні відкритий Чемпіонат для талановитої молоді, захопленої IT-технологіями – програмуванням, комп’ютерними мережами, 2D, 3D та web-дизайном. Організатором Чемпіонату є Комп’ютерна Академія «ШАГ». У 2011 році конкурс зібрав більш ніж 5 000 учасників зі всієї України. Студенти-переможці «Золотого Байту-2011» також стали чемпіонами найбільшого всесвітнього технологічного конкурсу для студентів Imagine Cup 2012 від компанії Microsoft, фінал якого пройшов у Сіднеї (Австралія).

Тема «Золотого Байту» цього року: «Нові технології – нові можливості».

До участі у Чемпіонаті запрошуються студенти та випускники українських навчальних закладів цього року.

Крім того, введена окрема номінація для школярів 10-14 років.

Для участі у Чемпіонаті необхідно до 31 грудня 2012 р. зареєструватись на сайті www.goldenbyte.org та виконати перше онлайн-завдання до 25 січня. Участь у конкурсі для українських студентів абсолютно безкоштовна.

11 номінацій Чемпіонату охоплюють практично всі основні напрямки IT: програмування для настільних систем та мобільних платформ, розробку ігор, роботу з високонавантаженими базами даних, створення web-сайтів та управління мережами.

Перелік номінацій:

Магістр проектів: конкурс програмних проектів.

Мобільні технології: конкурс програмних проектів під різні мобільні платформи (Android, iOS).

Кібермайстер: конкурс для розробників ігор.

Навігатор мереж: номінація для системних адміністраторів, теоретичні питання та практичні завдання з мережевих технологій та системного адміністрування.

Windows Phone Jazz: конкурс програмних проектів під мобільну платформу Windows Phone.

Windows 8 Jazz: конкурс програмних проектів під платформу Windows 8.

NoSQL експерт: номінація для розробників баз даних.

Кліпмейкер: створення короткометражного фільму. До участі допускаються як відео роботи, так і анімація.

Папарацці: конкурс у форматі репортажного фото.

Web-майстер: розробка сайту на задану тематику.

Юний Джедай: номінація для школярів, теоретичні питання та практичні завдання з ОС Windows.

Чемпіонат проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України та Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту КМДА в партнерстві з лідерами IT-галузі: корпорацій Microsoft, Adobe, Intel, InterSystems, Фонду «Освітні ініціативи» Олександра Кардакова, засновника компаній Датагруп та Інком, бізнес-інкубатору HappyFarm, web-студії «Стерлінг», а також цілим рядом провідних українських IT-компаній.