«Кожній дитині – щасливе дитинство»

Другий рік студенти гр. ДТ-С10 приймали активну участь в реалізації кафедрою «Технологій і дизайну» соціального проекту «Кожній дитині – щасливе дитинство»

Відвідуючи Дитячий будинок «Батьківщина» за адресою м. Харків вул.. Слинько 11, студенти розповідають дітям про свою майбутню професію, про ВУЗ в якому вони навчаються та проводять бесіди з питань важливих для майбутнього дітей:

• технології ефективного використання часу
  • соціалізація у колективі
  • підвищення самооцінки
  • уміння працювати у команді
  • набуття навичок   раціонального планування бюджету.

Сучасні  зачіски, майстерно виконані нашими студентами, дарують радість дітям аж до наступного приїзду наших студентів. А тим часом діти мріють про нові зачіски старанно підібрані по журналах «Зеркало   моди», подаровані студентами при першій зустрічі.