Всеросійська з міжнародною участю Інтернет-конференція «Педагогічні та психофізіологічні проблеми адаптації дітей та молоді»

Белгородський державний національний дослідницький університет, педагогічний факультет запрошує Вас до участі в роботі Всеросійської з міжнародною участю Інтернет-конференції «Педагогічні та психофізіологічні проблеми адаптації дітей та молоді», яка відбудеться з 18 до 22 березня 2013 року.

Федеральний державний автономний освітній заклад віщої професійної освіти

«Белгородський державний національний дослідницький університет»

Педагогічний факультет

Полтавський національний педагогічний університет ім. В.Г. Короленко

Психолого-педагогічний факультет

Українська інженерно-педагогічна академія

Мелітопольський державний педагогічний університет ім. Б. Хмельницького

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Белгородський державний національний дослідницький університет, педагогічний факультет запрошує Вас до участі в роботі Всеросійської з міжнародною участю Інтернет-конференції «Педагогічні та психофізіологічні проблеми адаптації дітей та молоді», яка відбудеться з 18 до 22 березня 2013 року.

Основні напрямки роботи конференції

1. Медико-біологічні та психолого-педагогічні аспекти адаптації дітей та молоді в освітньому просторі.
  2. Моніторинг фізичного и психічного здоров’я дітей, підлітків та молоді.
  3. Соціально-психологічні та педагогічні проблеми розвитку особистості дитини в умовах адаптації до освітнього процесу.
  4. Досвід впровадження здоров’язберігаючих технологій в інформаційно-освітній простір.

Форма роботи конференції: заочна участь.

Для участі у конференції необхідно до 15 березня 2013 р. на адресу оргкомітету Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. надіслати:

1. Заявку на участь у конференції.
  2. Текст статті (обсяг – від 3 до 5 сторінок).
  3. Копію платіжного документу.

Заявка на участь у конференції

Прізвище, ім’я, по-батькові (повністю)___________________________________________

Місце роботи ______________________________________________________________

Посада ________________________________________________________________

Вчена ступінь, вчене звання

Назва докладу ___________________________________________________________

Повна почтова адреса _____________________________________________________

Контактний телефон __________________________факс _________________________

E-mail __________________________________________________________________

Вимоги до оформлення матеріалів для опублікування:

Матеріали надаються в обсязі від 3-ох до 5-ти сторінок. Текст має бути набраний у текстовому редакторі Microsoft Word (версія 6 та вище) з наступними параметрами: розмір паперу – А4, абзацний відступ – 1,25; поля: верхнє – 20 мм, нижнє – 20 мм, ліве – 20 мм, праве – 20 мм. Шрифт Times New Roman. Розмір шрифту 14. Міжрядковий інтервал – одиничний. Вирівнювання – за шириною.

Назва статті друкується великими літерами, шрифт 14, напівжирний, без переносів, вирівнювання по центру. Наступний рядок пропускається. Далі ініціали та прізвище автора (малими літерами), далі без пропусків рядка – повне найменування організації, місто (малими літерами). Наступний рядок пропускається. Далі йде текст тез. Виноски в тексті у квадратних дужках ([2, с.15]), наприкінці – «Література» за алфавітом відповідно до ГОСТ 7.1-2003. У електронному варіанті стаття та заявка мають бути в окремих файлах: 1 файл – прізвище автора та слово «заявка», 2 файл – прізвище та слово «стаття», 3 файл – копія платіжного документу.

Збірник матеріалів буде видано способом оперативного друку безпосередньо з оригіналів, відповідальність за зміст та оформлення тексту несуть автори. Редагування не передбачено.

Оплата публікації із розрахунку – 150 руб. за одну сторінку тексту.

Банківські реквізити для учасників:

НИУ «БелГУ»

ОКАТО 14401365000

ОКПО 02079230

ОКВЭД 80.30.1

ОКОНХ 92110

Р/с 40503810207004000002 в Белгородском отделении № 8592

ОАО «Сбербанк России»

К/счет 30101810100000000633

Вид платежа КОД  07430201010010000130  «За участие в Интернет-конференции «Педагогические и психофизиологические проблемы адаптации детей и молодежи».

Оргкомітет конференції: м. Бєлгород, вул. Студентська, 14, корп.. 3, 2 поверх, каб. 287, кафедра педагогіки та методики початкової освіти

Керівник оргкомітету: доктор біол.  Наук, проф.. Бусловська Людмила Костянтинівна.

Контактні телефони:

Тел. 8(4722)301847 – кафедра педагогіки та методики початкової освіти, лаборант Крикун Олена Олександрівна

Вдячні Вам за виявлений інтерес до конференції!

Просимо Вас ознайомити з інформаційним листом усіх зацікавлених спеціалістів.