Конференція трудового колективу з виборів претенденту на посаду ректора академії

12 березня 2013 р. в Українській інженерно-педагогічній академії відбулась конференція трудового колективу з виборів претендента на посаду ректора академії. Серед делегатів конференції були представники професорсько-викладацького складу, відділів та служб, аспіранти та студенти. Із 150 делегатів в залі були присутні 147 чоловік. Уповноважений представник Міністерства освіти і науки України – головний спеціаліст відділу керівних кадрів Департаменту роботи з персоналом та керівними кадрами Бондарчук Сергій Миколайович проінформував трудовий колектив, що Міністерство освіти і науки України вносить для голосування кандидатуру претендента на посаду ректора академії доктора педагогічних наук, професора Коваленко Олену Едуардівну.

Учасників конференції привітав директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Шаповал Роман Володимирович, який відзначив значну роль колективу Української інженерно-педагогічної академії у підготовці фахівців для системи професійної освіти України, а також висловив підтримку з боку обласної державної адміністрації діяльності професора Коваленко Олени Едуардівни – талановитого організатора, видатного науковця та педагога.

Претендент на посаду ректора академії – виконуюча обов’язки ректора д.пед.н., професор Коваленко Олена Едуардівна, виступила з доповіддю про перспективну програму своєї діяльності на період 2013-2017 р.р.

За підсумками таємного голосування конференція трудового колективу прийняла рішення рекомендувати Міністерству освіти і науки України кандидатуру претендента на вакантну посаду ректора Української інженерно-педагогічної академії в.о. ректора Коваленко Олену Едуардівну.