Свято професійно-технічної освіти «Робітнича професія – запорука сталого розвитку економіки Харківщини»


28 березня 2013 р. на території навчально-спортивного комплексу Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» з метою відродження престижу робітничих професій, організації профорієнтаційної роботи серед учнів шкіл і молоді м. Харкова та області Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації спільно з Харківським обласним центром зайнятості за підтримки голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна та сприяння Харківського міського голови Геннадія Кернеса відбулось свято професійно-технічної освіти «Робітнича професія – запорука сталого розвитку економіки Харківщини».
Серед чисельних експонентів Українська інженерно-педагогічна академія була гідно представлена своєю експозицією комп’ютеризованих навчально-лабораторних комплексів робочих місць електромонтера, контролера верстатних і слюсарних робіт та монтажника радіоелектронної апаратури та приладів сумісно з Харківським професійним ліцеєм швейного виробництва та побуту. Академію представляли ректор Коваленко О.Е. та перший проректор з навчальної роботи Тарасюк А.П. Також цей захід відвідали викладацький склад академії.
На свято завітали учні 9-11-х класів загальноосвітніх шкіл Харкова та області, серед яких силами викладачів УІПА була проведена профорієнтаційна робота. Учні отримали відповіді на питання щодо вступної кампанії 2013 року та напрямків професійної підготовки.