Щодо конкурсу з відбору на навчання та стажування за кордоном

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011р. №411 "Питання навчання студентів та аспірантів, стажування наукових і науково- педагогічних працівників у провідних вищих навчальних закладах та наукових установах за кордоном" та відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 01.03.2013 № 313 оголошено конкурс з відбору на навчання студентів і аспірантів та стажування наукових і науково-педагогічних працівників у провідних вищих навчальних закладах і наукових установах за кордоном у 2013 році.

пр. Перемоги, 10, м. Київ, 01135, тел. (044) 481-32 -21, факс (044) 236-1049

Від 10.04.131/9-270

Керівникам вищих навчальних закладів

ІІІ-ІV рівнів акредитації

Детальна інформація про умови участі в конкурсі викладена в оголошені, що опубліковано 11 березня 2013 року в газеті «Освіта України» № 10 (1331) та розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства (www.mon.gov.ua) в рубриці «Навчання за кордоном».

У 2013 році планується направити на навчання або стажування у провідних вищих навчальних закладах та наукових установах за кордоном неменше 100 осіб кожної категорії.

На веб-сайті Міністерства розміщено також:

наказ від 01.03.2013 №313, яким затверджено склад конкурсної комісії, перелік та примірні форми документів, що подаються претендентами для участі у конкурсі;

наказ від 01.03.2013 № 312, яким затверджено орієнтовний перелік провідних вищих навчальних закладів та наукових установ за кордоном, у які планується направляти студентів, аспірантів, наукових і науково-педагогічних працівників на навчання або стажування;

наказ від 01.03.2013 № 306, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 21.03.2013 за № 454/22986, яким затверджено перелік пріоритетних напрямів освіти і науки щодо навчання та стажування за кордоном у 2013 році.

Зважаючи на загальнодержавне значення реалізації бюджетної програми 2201250 «Навчання, стажування, підвищення кваліфікації студентів, аспірантів, науково-педагогічних та педагогічних працівників за кордоном», необхідність виконання зобов'язань вищих навчальних закладів із забезпечення міжнародної академічної мобільності учасників освітнього процесу та впливу результатів цієї роботи на рейтингові показники діяльності вищого навчального закладу, просимо довести до відома студентів, аспірантів, наукових і науково-педагогічних працівників закладу інформацію про зазначений конкурс, умови та строки його проведення і невідкладно розпочати роботу з відбору претендентів для навчання та стажування за кордоном, використовуючи запропонований Міністерством перелік закордонних вищих навчальних закладів, а також ресурси вищого навчального закладу в рамках міжуніверситетських угод із закордонними університетами, особисті пропозиції учасників конкурсного відбору.

Водночас звертаємо увагу на те, що вищі навчальні заклади проводять попередній відбір студентів, аспірантів, наукових і науково-педагогічних працівників для навчання, стажування за кордоном та подають свої пропозиції конкурсній комісії Міністерства до 15 травня 2013 року.

З пропозиціями звертатися у науково-дослідну частину академії до Драгуна С.В.