Святкування 68 річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні

8 травня 2013 р. традиційно в Українській інженерно-педагогічній академії відсвяткували 68 річницю перемоги у Великій Вітчизняній війні.

У актовій залі академії зібрались ветерани війни, студенти та викладачі академії.

Ректор академії Коваленко О.Е. привітала всіх присутніх з Днем Перемоги. Викладачі нашої академії ветерани Великої Вітчизняної війни Малицький І.Ф. та Царенко В.Т. поділились своїми спогадами про воєнні роки.

Культурний центр академії подарував усім присутнім невеликий святковий концерт.

Культурний центр академії подарував усім присутнім невеликий святковий концерт.