Об’ява!

Шановні студенти, аспіранти та викладачі!

Кафедри Педагогіки та методики професійного навчання та Охорони праці, стандартизації та сертифікації в рамках Міжнародної студентської конференції, організовують екскурсію до університетів Польщі з метою знайомства з європейською системою освіти.

До програми поїздки входить відвідування університетів Польщі та екскурсії містами Польщі.

Поїздка планується у середині жовтня.

Для поїздки необхідно мати закордонний паспорт.

З заявками на участь звертатись на кафедру Педагогіки та методики професійного навчання, викладач Чепурко І.П., на кафедру Охорони праці, стандартизації та сертифікації, викладач Черняк О.М.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном 093 371 27 55 – Олена Миколаївна.

Поїздка планується у середині жовтня.

Для поїздки необхідно мати закордонний паспорт.