Новини

Українська інженерно-педагогічна академія з 2019-2020 н.р. оголошує набір на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР:

• вступ за 2 сертифікатами ЗНО;
  • термін навчання 2 роки;
  • можливість вступу на старші курси академії за внутрішнім іспитом.

Форма навчання – денна, заочна.

Усім зацікавленим звертатись до приймальної комісії УІПА: м. Харків, вул. Університетська, 27, корпус 3. Телефони: (057) 733-78-43, (057) 731-25-63, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

З переліком сертифікатів ЗНО відповідно спеціальностей ви можете ознайомитись за посиланням

Студент!

Ти вже без 5 хвилин бакалавр?
Попереду є ще більш відповідальний крок – магістратура.

Хочеш увірватися до IT сфери, що є найдинамічнішою та найперспективнішою в Україні?

Хочеш за 1.5 роки магістратури стати фахівцем в галузі IТ?
Хочеш отримати сучасну професію бізнес-аналітика?

Вступай на розширену магістерську програму!

II етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Професійна освіта» відбувся 15-16 травня на базі Української інженерно-педагогічної академії. За право визначити особисті таланти майбутнього викладача професійної освіти змагалися 120 студентів з 30 закладів вищої освіти з різних міст України.

У змаганнях другого етапу Всеукраїнської олімпіади конкурсанти показали, що вони мають високий рівень знань з педагогічної теорії.

З 15 по 19 травня Українська інженерно-педагогічна академія приймала делегацію Університету Бедфордширу (Велика Британія) в рамках виконання спільного проекту Create Creative Entrepreneurs програми Creative Spark: Higher Education Enterprise Programme від British Council.

Захоплюючий квест, присвячений Дню Європи, «Молодь крокує в Європу» провели серед студентів та співробітників академії 19 травня кафедра педагогіки, методики та менеджменту освіти спільно з профспілковим комітетом та культурним центром. Квест відбувся в мальовничому місці – базі відпочинку «Буймерівка» Української інженерно-педагогічної академії.

Кафедра технологій і дизайну взяла участь у профорієнтаційному заході ЕТНО-STEM, присвяченому дню вишиванки, який відбувся у міському центрі зайнятості.

Протягом «ЕТНО-STEM’у» школярі активно знайомилися з пропозиціями навчання і працевлаштування, долучалися до майстер-класів із плетіння ляльок-мотанок, вишивання і шиття одягу.

До дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу в Українській інженерно-педагогічній академії відбулися меморіально-інформаційні заходи, а також перегляд фільму режисера Ахтема Сеітаблаєва «Хайтарма».

Традиційно кожен третій четвер травня в Україні відзначається День вишиванки. Студенти, викладачі та співробітники Української інженерно-педагогічної академії також відсвяткували це свято.

Запрошуємо викладачів УІПА на семінар-презентацію «Entrepreneurial ecosystem at the UoB», спікери – професори Бізнес школи Університету Бедфордширу, Великобританія, Yanqing Duan та Yongmei Bently.

Усі бажаючі запрошуються до читальної зали Наукової бібліотеки УІПА 17 травня з 12:00 до 13.00.

Семінар відбудеться в рамках проекту Create Creative Entrepreneurs програми Creative Spark: Higher Education Enterprise Programme від British Council.

У період з 6 по 11 травня доцент кафедри іноземних мов, к. пед. н. Ремізанцева К.О. на запрошення Варненського університету менеджменту, м. Варна (Болгарія) проходила міжнародне стажування, у ході якого відбулися теоретичні заняття та тренінги від провідних лекторів і фахівців Варненського Університету Менеджменту за напрямом «Інноваційні методи та технології викладання у вищій школі в умовах глобалізації освітнього простору».

Дочірні категорії

The latest news from the Joomla! Team