Концерт до Дня Європи в Україні

19 травня в УІПА відбувся концерт, присвячений Дню Європи в Україні. Для академії та її студентів це особливе свято. День Європи в Україні важливий, завдяки прагненню нашої держави стати повноправним членом Європейської спільноти.

У цей день ми шануємо наші спільні цінності, спільну історію та, що найголовніше, наше спільне майбутнє.

Відзначення Дня Європи в Україні − це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

Віртуозне та натхненне виконання пісень та танців викликало яскраві емоції як у студентів, так і у викладачів, які після концерту ще довго ділились своїми враженнями.