II етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Професійна освіта»

8-9 квітня 2014 року на базі Української інженерно-педагогічної академії відбувся II етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Професійна освіта». За право визначити особисті таланти майбутнього викладача професійної освіти змагалися 60 студентів з 16 вищих навчальних закладів різних міст України.

У змаганнях другого етапу Всеукраїнської олімпіади конкурсанти показали, що вони мають високий рівень знань з педагогічної теорії. Разом з теоретичними знаннями більшість студентів продемонстрували гарне володіння педагогічною технікою та ораторським мистецтвом. А переможцями Всеукраїнської олімпіади стали ті учасники, які були найбільш переконливими, активними, вміло зацікавлювали та навчали.

За результатами Всеукраїнської олімпіади переможці нагороджені дипломами:

За 1 місце:

Вовк Наталія Михайлівна, Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка.

За 2 місце:

Єрмоленко Євген Ігорович, Глухівський державний педагогічний університет ім. О. Довженка;

Збаровська Яна Михайлівна, Уманський державний педагогічний університет ім. П. Тичини.

За 3 місце:

Грищишина Олена Миколаївна, Державний заклад «Луганський національний університет ім. Т. Шевченка»;

Карпій Аліна Володимирівна, Українська інженерно-педагогічна академія;

Алєксєєв Антон Ігорович, Кременчуцький національний університет ім. М. Остроградського.

Учасники Олімпіади, які посіли 4-6 місця були нагороджені грамотами Української інженерно-педагогічної академії у номінаціях:

«За великий особистий потенціал» – Болибік Микола Олександрович, Українська інженерно-педагогічна академія;

«Майбутнє педагогічної науки» – Манько Євгенія Михайлівна, Херсонській державний університет;

«За індивідуальний педагогічний стиль» – Харіна Анна Олександрівна, Українська інженерно-педагогічна академія;

«За яскраве втілення особистих здобутків» – Паюнова Анастасія Вікторівна, Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут Української інженерно-педагогічної академії;

«За творчий підхід у вирішенні педагогічних завдань» – Мазур Марія Сергіївна, Кременчуцький національний університет ім. М. Остроградського;

«За оригінальність педагогічних ідей» – Витришко Ірина Сергіївна, Кременчуцький національний університет ім. М. Остроградського;

«За педагогічну компетентність» – Серга Аліна Олександрівна, Українська інженерно-педагогічна академія;

«За самостійність і глибину педагогічного пошуку» – Дудар Михайло Володимирович, Луцький національний технічний університет.

За програмою Олімпіади проведено круглий стіл за участю молодих вчених УІПА та викладачів вищих навчальних закладів України. Обговорювалась актуальна проблема втілення педагогічної інноватики у систему професійної освіти України.

Українська інженерно-педагогічна академія привітала учасників Всеукраїнської олімпіади виступами найкращих творчих колективів академії; ознайомила конкурсантів з найбільш видатними місцями Харкова як першої столиці та сучасного міста мальовничої Слобожанщини.

Колектив студентів та викладачів академії бажає всім учасникам ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Професійна освіта», їхнім керівникам та викладачам подальших здобутків, успіхів, творчої реалізації та чекає до участі у наступному році.