Міжнародна конференція присвячена 70-и річчю вигнання нацистських окупантів з України

Харківський обласний міжнародний комітет учасників війни (ХОМКУВ) організував поїздку в м. Ужгород, де була проведена міжнародна конференція, присвячена повному визволенню України від німецьких загарбників і виходу Радянської армії на рубежі західного кордону довоєнного часу.

В цій конференції прийняли участь представники Польщі, Чехії, Словаччини, Румунії, Болгарії, Угорщини та інші. Представником Української інженерно-педагогічної академії був доцент кафедри інтегрованих технологій в машинобудуванні та зварювального виробництва Малицький Ігор Федорович.