Урочистий вечір присвячений 70-и річчю вигнання нацистських окупантів з України

21 жовтня 2014р. у Харкові пройшов урочистий вечір, присвячений 70-и річчю вигнання нацистських окупантів з України. Представники харківської обласної адміністрації привітали усіх присутніх і, особливо, ветеранів війни з 70-ю річницею визволення України. З доповіддю виступив голова  Харківського обласного комітету Міжнародного українського союзу учасників війни Конюшенко Петро Омелянович. Після цього, представник обл. адміністрації Ярошенко Є.С. за вагомий особистий внесок у патріотичне виховання молоді та активну громадську діяльність, вручив грамоту Харківської обласної ради з відзнакою, а також вручив нагороди уряду України: медаль «Захиснику України» та ювілейну медаль на честь визволення України доценту кафедри інтегрованих технологій в машинобудуванні та зварювального виробництва Маліцькому Ігорю Федоровичу.