Вітаємо викладача академії з перемогою у конкурсі «Молодий новатор Харківщини»

28 квітня відбувся щорічний конкурс «Молодий новатор Харківщини», який організували Харківська державна наукова бібліотека ім. В.Г. Короленка спільно з Харківською обласною радою Товариства винахідників і раціоналізаторів.

Диплом 1 ступеня за комплекс робіт в галузі метрологічного забезпечення харчових виробництв отримав Шматков Даніїл Ігорович, к.пед.н., доцент кафедри охорони праці, стандартизації та сертифікації.

Колектив Української інженерно-педагогічної академії щиро вітає його з перемогою та бажає подальших успіхів у науковій роботі!