Акредитаційна експертиза підготовки магістрів (м. Бахмут)

У Навчально-науковому професійно-педагогічному інституті Української інженерно-педагогічної академії (м. Бахмут) з 25.05.2016 р. по 27.05.2016 р. відбулась чергова акредитаційна експертиза підготовки магістрів спеціальності 8.010104.01 «П.О. Економіка». Згідно наказу Міністерства освіти та науки України № 1091 л від 23.05.2016 р. було призначено експертну комісію у складі:
Голова комісії – Бєльчев Павло Васильович, декан факультету інформатики  математики та економіки Мелитопольського державного педагогічного університету ім. Богдана Хмельницького, кандидат педагогічних наук, доцент;
Член комісії – Хобта Валентина Михайлівна, завідувач кафедри економіки  підприємства Донецького національного технічного університету (м. Красноармійськ). доктор економічних наук, професор.
Комісія безпосередньо на місті впровадження освітньої діяльності провела перевірку у Навчально-науковому професійно-педагогічному інституті Української інженерно-педагогічної академії (м. Бахмут) щодо підготовки магістрів за спеціальністю 8.010104.01 «П.О. Економіка). Висновки комісії, результати проведення комплексних контрольних робіт, та результати проведення відбіркової оцінки тематики та рівня виконання курсових та дипломних робіт наведені нижче.