Офіційний візит до ВНЗ-партнера – університету Бахір Дар

Протягом 1-7 червня завідувач кафедри технологій і дизайну, професор Рябчиков Микола Львович здійснив офіційний візит в місто Бахір Дар, Ефіопія за запрошенням Бахір Дарьского університету.

Під час візиту Рябчиков М.Л. відвідав наукові та навчальні лабораторії, надав консультації з розширення використання обладнання. Провів зустріч з фахівцями і студентами університету Бахір Дар, де розповів про систему освіти України і особливості навчання в УІПА. Ряд студентів виявили зацікавленість у навчанні в академії за програмами магістра та доктора філософії.

Було проведено переговори з керівництвом Ефіопського інституту текстилю та модних технологій та особисто з директором Аддісу Фереде. За результатами переговорів підписано Договір про співробітництво між нашими навчальними закладами та досягнуто домовленість про онлайн конференцію між студентами, а також проведення показу мод в дистанційному режимі.

Під час візиту Рябчиков М.Л. взяв участь у роботі V Міжнародної конференції «Бавовна, текстиль, одяг – технологічний ланцюг в Африці», де виступ із доповіддю «Нелінійна динаміка процесів проходження рідини крізь багатошарові текстильні матеріали».