До уваги викладачів! 12-та Міжнародна конференція з інженерної педагогіки SCHOLA 2016

6-7 грудня 2016 року в Чеському технічному університеті в Празі відбудеться 12-та Міжнародна конференція з інженерної педагогіки SCHOLA 2016.

Конференція спрямована на обмін актуальними тенденціями і результатами досліджень, а також на презентацію практичного досвіду у сфері інженерної педагогіки.

ТЕМИ

• Освіта в галузі інженерної педагогіки

• Нові тенденції в галузі дидактики

• Акредитація, розробка навчальних програм, якість освіти

• Підготовка викладача технічних дисциплін, ключові компетенції

• Мережа суспільних наук в галузі інженерної освіти

• Інформаційні та комунікаційні технології в освіті

• Освіта для обдарованих

• Безперервне навчання

ВАЖЛИВІ ДАТИ

30 вересня 2016р.: останній термін реєстрації авторів

30 вересня 2016р.: подання тез

31 жовтня 2016р.: останній термін подання документів

18 листопада 2016р.: повідомлення про прийняття

02 грудня 2016р.: готовність до друку

06 грудня 2016р.: відкриття конференції

ПОРЯДОК ПРИЙОМУ І ПРОВЕДЕННЯ

Приймаються письмові матеріали лише англійською мовою. Усі папери і матеріали проходять рецензування. Усі прийняті роботи будуть опубліковані в збірнику SCHOLA 2016 і передані до спеціального випуску ACTA TECHNOLOGICA DUBNICAE. Редакція залишає за собою право не приймати роботи, які можуть не відповідати встановленим критеріям форми і змісту.

ОРГВНЕСОК

Звичайні учасники – 100 євро

Студенти – 40 євро

ДЕТАЛЬНІШЕ на сайті заходу (крепим ссілку) та у доданих файлах: