Оголошено конкурс проектів соціальної відеореклами «Чесність починається з тебе»

Запрошуємо студентів долучитись до конкурсу соціальних відеороликів, які мотивуватимуть до відповідального, чесного навчання, відображатимуть важливість якісної освіти у сучасному суспільстві та неприпустимість толерування випадків недоброчесності (списування, плагіату, хабарництва та ін..) в рамках академічного процесу.

Конкурсні проекти приймаються до 25 листопада 2016р.

Нагороди:

1 місце – одна премія у розмірі 15 000 грн.

2 місце – дві премії у розмірі 10 000 грн. кожна.

3 місце – три премії у розмірі 5 000 грн. кожна.

Переможець номінації глядацьких симпатій – цінні призи від партнерів конкурсу.

Запрошуємо студентів долучитись до конкурсу соціальних відеороликів, які мотивуватимуть до відповідального, чесного навчання, відображатимуть важливість якісної освіти у сучасному суспільстві та неприпустимість толерування випадків недоброчесності (списування, плагіату, хабарництва та ін.) в рамках академічного процесу.

Вимоги:

• формати mkv, mov, mpg4;
  • якість зображення – HD або fullHD, 720 р або 1080 р;
  • хронометраж – до 2 хвилин.

Нагороди:

1 місце – одна премія у розмірі 15 000 грн.

2 місце – дві премії у розмірі 10 000 грн. кожна.

3 місце – три премії у розмірі 5 000 грн. кожна.

Переможець номінації глядацьких симпатій – цінні призи від партнерів конкурсу.

Проектні пропозиції соціальної відеореклами «Чесність починається з тебе», які подаються для участі у Конкурсі, не повинні містити:

- імен авторів, адрес і телефонів, інформації про спонсорів, імен політичних діячів та лідерів рухів, у тому числі релігійних символів, назв та згадок (логотипів, брендів) товарної реклами у будь-яких формах, згадок про політичні партії, а також політичних лозунгів, висловлювань, що несуть антидержавний та антиконституційний зміст;

- зображень: інтимних сцен, усіх видів символів тоталітарних режимів, насилля, дискримінації, вандалізму, що відображають тілесні страждання людей чи тварин; інформації, яка в будь-якій формі принижує гідність людини чи окремої національної групи людей.

- об’єкти права інтелектуальної власності, що не належать учаснику або команді учасників – автору проекту, а також жодним чином не порушувати вказані права інтелектуальної власності третіх осіб.

Для подачі конкурсного проекту вам необхідно завантажити відеофайл на будь-який файлообмінник відкритого доступу та надати пряме посилання заповнивши заявку: https://goo.gl/forms/J8P9o3EjO62ivPy23

Конкурсні проекти приймаються до 25 листопада 2016р.

Подробиці у файлі Announcement_Social_Ad_SAIUP