Інформаційний захід «Харків - місто, де я живу і навчаюсь».

12 жовтня 2016 року в Українській інженерно-педагогічній академії викладачами кафедри філософії, українознавства і політології було проведено традиційний інформаційний захід «Харків - місто, де я живу і навчаюсь». Студенти-першокурсники дізналися про історію виникнення міста Харкова, його становлення і зростання; познайомилися з Харковом – містом науковців і освітян, спортсменів і культурних діячів, інженерів і промисловців, містом багатьох культур і національностей.