Музичний фестиваль «Ми – майбутнє України»

10 листопада на базі Української інженерно-педагогічної академії відбувся музичний фестиваль «Ми – майбутнє України».

Гостями УІПА стали близько 200 учнів та заступники директорів професійно-технічних навчальних закладів Харківщини.

Учасників фестивалю привітав проректор з науково-педагогічної роботи Вілков Сергій Михайлович та творчі колективи академії: театр моди «С'est la vie», клуб бального танцю «Престиж», вокально-естрадна студія «Sezam».

Для заступників директорів було проведено майстер-клас «Сучасні підходи до національно-патріотичного виховання молоді». Учні взяли участь в екскурсії кафедрами академії: харчових та хімічних технологій; технологій і дизайну; практичної психології; охорони праці, стандартизації та сертифікації; менеджменту; економіки та організації діяльності суб’єктів господарювання; автоматизації енергетичних процесів; теплоенергетики та енергозберігаючих технологій; інформаційних, комп`ютерних і поліграфічних технологій; інтегрованих технологій в машинобудуванні та зварювального виробництва; металоріжучого обладнання і транспортних систем.