Урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена»

28 листопада відбулась урочиста церемонія нагородження дипломантів та лауреатів XVIII Обласного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена».

Захід проходив у великій залі ХНАТОБу. Відкрила урочисту церемонію нагородження керівник області Юлія Світлична, яка привітала переможців та побажала їм нових професіональних здобутків.

Директор наукової бібліотеки УІПА Ніколаєнко Наталя Миколаївна стала дипломантом конкурсу у номінації «Директор (завідувач) бібліотеки».

Вітаємо Наталю Миколаївну та бажаємо подальших перемог, енергії та наснаги для нових звершень!