II Всеукраїнський науковий форум «Адаптивні системи управління в освіті»

З 26 по 30 січня 2017 року на базі Української інженерно-педагогічної академії пройшов II Всеукраїнський науковий форум «Адаптивні системи управління в освіті» Школи адаптивного управління соціально-педагогічними системами, керівником якої є д.пед.н., професор, завідуюча кафедрою Менеджменту УІПА Єльникова Галина Василівна. Робота форуму проходила за такими напрямами: Методологія адаптивного управління в освіті в умовах глобальних світових викликів та трансформацій; Стратегічні напрями та практика ІТ-підтримки використання адаптивного управління в освітній сфері; Маркетингові комунікації впровадження адаптивного управління в освітнє середовище України; Економічна ефективність адаптивного управління навчальним закладом; Психолого-педагогічні умови підготовки керівника навчального закладу до здійснення адаптивного управління; Управління розвитком навчального закладу в ринкових умовах.

Всеукраїнський науковий форум проходив у режимі вебінару. Трансляція доповідей та виступів проходила на базі кафедри Інформаційних, комп’ютерних і поліграфічних технологій. Технічну та організаційну підтримку форуму здійснювали Одайник Світлана Федорівна – к.пед.н., доцент кафедри педагогіки, менеджменту освіти й інноваційної діяльності КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти», проректор з питань зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти; Бондаренко Тетяна Сергіївна - к.пед.н., доцент кафедри Інформаційних, комп’ютерних і поліграфічних технологій УІПА; Липчанська Юлія Олександрівна – методист науково-методичного центру м. Харкова та Харківської області.

У роботі форуму взяли участь науковці і практики Запорізького, Київського, Одеського, Полтавського, Рівненського, Сумського, Черкаського, Харківського, Херсонського і Хмельницького регіонів. До роботи форуму в режимі вебінару підключилися професійно-технічні навчальні заклади м. Харкова та Харківської області.

Бажаємо подальших успіхів учасникам Всеукраїнського форуму та активної роботи Школі адаптивного управління соціально-педагогічними системами.