Запрошуємо до участі у проекті «Kharkiv IT Unicorns»

9 лютого відбудеться захід «TechnoTrendsMeetup».

Оновлений розклад заходів у рамках Kharkiv IT Unicorns можна дізнатися на сайті Kharkiv IT Cluster.

Під час заходу учасники проекту матимуть змогу:

• дізнатися корисну інформацію щодо мотиваційних елементів у системі побудови стартапу;
  • отримати навички застосування інноваційних технологійзадля формування цілісного бачення й розуміння особливостей саме цієї бізнес-моделі;
  • навчитися самостійно застосовувати один з інструментів стратегічного управління для підприємців(Canvas);
  • робити аналіз перспективної бізнес-моделі з метою знаходження її ймовірних слабких місць, точок зростання.

Реєстрація на участь за посиланням.

Kharkiv IT Unicornsпропонуєнаправляти свої ідеї без обмежень щодо термінів подачі за формою.

Місце та час проведення: о 17 годині на базі Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця (головний корпус університету, ауд. А4).