Потяг Єднання України

9 березня 2017 р.  у м. Києві стартував 5-й Потяг Єднання України

" Труханівська Січ " зі студентами, волонтерами, громадськими активистами та військовими Східних, Південних, та Західних областей. В цій акції  приймають участь і студенти-волонтери нашої академії. На урочистій церемонії відкриття учасників привітав міністр молоді і спорту України Ігор Жданов. Після церемонії молодь відвідала Алею Героїв Небесної сотні. Вшанувала пам"ять Тараса Григоровича Шевченка. Відвідали музей Збройних Сил України, та відвідали концерт Президентського оркестру Гш.

9 березня 2017 р.  у м. Києві стартував 5-й Потяг Єднання України

" Труханівська Січ " зі студентами, волонтерами, громадськими активистами та військовими Східних, Південних, та Західних областей. В цій акції  приймають участь і студенти-волонтери нашої академії. На урочистій церемонії відкриття учасників привітав міністр молоді і спорту України Ігор Жданов. Після церемонії молодь відвідала Алею Героїв Небесної сотні. Вшанувала пам"ять Тараса Григоровича Шевченка. Відвідали музей Збройних Сил України, та відвідали концерт Президентського оркестру Гш.