Академія приймала одне із занять відкритої школи грантрайтингу

3 квітня на базі Української інженерно-педагогічної академії відбулось одне із занять Школи соціального проектування та грантрайтингу «OpenGrantsSchool».1

Цієї суботи було розглянуто такі теми:

• Особливості інфраструктурних проектів, спікер – Галина Чала, Координатор Програми «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» ПР ООН.
  • Тренінг креативності для менеджерів проектів, спікер – Кулініч Олег, керівник проектів ГО «Інститут соціальної політики регіону».

Дану зустріч відвідали відповідальні за грантову діяльність на кафедрах УІПА.

Цієї суботи було розглянуто такі теми:

Дану зустріч відвідали відповідальні за грантову діяльність на кафедрах УІПА.