Українська інженерно-педагогічна академія приєдналась до Великої Хартії Університетів

На XXIX щорічній урочистій церемонії підписання Великої Хартії Університетів, яка проходила 30 серпня у м. Печ, Угорщина, ректор академії Коваленко Олена Едуардівна підписала документ, яким засвідчила приєднання УІПА до Великої Хартії.

Українська інженерно-педагогічна академія, в повній мірі підтримуючи основні принципи Великої Хартії Університетів (Magna Charta Universitatum) та керуючись ними у своїй діяльності, вирішила приєднатись до міжнародної університетської спільноти.

Тому у квітні місяці цього року ми подали заявку та відповідний пакет документів для вступу до Великої Хартії Університетів. І вже в травні на засіданні Ради Хартії у м. Болонья, Італія, кандидатуру УІПА було затверджено до підписання Magna Charta Universitatum.

30 серпня у м. Печ (Угорщина) на XXIX щорічній урочистій церемонії підписання ректор академії Коваленко Олена Едуардівна підписала відповідний документ, яким засвідчила приєднання УІПА до Великої Хартії.

Детальніше про Magna Charta на їхньому сайті