Посвята у студенти

Сьогодні, 1 вересня, студентські лави Української інженерно-педагогічної академії поповнилися новими студентами.

На урочистому заході, який проходив у стінах академії, зібралися наші першокурсники, їхні батьки та друзі.

З теплими привітальними словами до всіх присутніх звернулась ректор УІПА доктор педагогічних наук, професор Коваленко Олена Едуардівна. Також прийшов привітати першокурсників ветеран Другої світової війни, колишній в’язень нацистських концтаборів, почесний громадянин міста Харкова, професор УІПА Малицький Ігор Федорович.

Вчорашні абітурієнти отримали із рук ректора символічний студентський квиток та урочисто й дружньо промовили Клятву студента, яка ознаменувала собою початок нового етапу в їхньому житті.

А культурний центр подарував першокурсникам та іх батькам чудовий святковий концерт.