Запрошуємо до участі у конкурсі мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»

Запрошуємо всіх бажаючих, учнів та викладачів, взяти участь у ІХ щорічному Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проектів «Врятувати від забуття».

На конкурс можуть подаватися як індивідуальні, так і групові проекти.

Мета конкурсу – підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.

На конкурс можуть подаватися як індивідуальні, так і групові проекти.

Вимоги до робіт:

-         аматорські документальні та ігрові фільми й відеоролики у форматі «avi»;

-         тривалість – до 8 хвилин;

-         авторський текст виконується українською мовою.

На початку відеороботи має бути чітко вказано назву матеріалу та його авторів. До роботи слід долучити окремим файлом у форматі «doc» анкету.

При використанні у мультимедійних проектах кадрів з фільмів, репортажів та інших відеоматеріалів, які не були зняті авторами проекту, необхідно зазначити автора відеоматеріалу.

Уточнення, а також конкурсні роботи та анкету учасника (учасників) слід надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 1 грудня 2017р.