В УІПА відзначили Міжнародний день волонтера

5 грудня весь світ відзначає Міжнародний день волонтера. Для Української інженерно-педагогічної академії це свято має особливе значення, оскільки вже 4 роки в академії працює власна волонтерська організація «Volunteer Corps UEPA», до складу якої входять активні та небайдужі студенти.

Сьогодні «Volunteer Corps UEPA» відзначила свій 4-річний ювілей. Привітати студентів-волонтерів УІПА з цими знаковими подіями прийшли студенти, викладачі та керівництво академії, а також представники організацій, з якими тісно співпрацює волонтерський корпус УІПА: представник благодійного фонду «Благо», керівник проекту «Генерація дітей UA» Марина Шавалева та представник Центру гендерної культури Юлія Башук відзначили, яку важливу справу роблять студенти-волонтери і наскільки потрібна їх допомога суспільству. Вони подякували кожному студенту і особисто Анні Соколець, керівнику «Volunteer Corps UEPA», вручили Подяки та виказали сподівання на подальшу плідну співпрацю.

Волонтерський корпус показав відеоролик-звіт про свою роботу, у якому усі присутні побачили напрямки роботи волонтерів академії:

  • передачу гуманітарної допомогу військовим, що знаходяться на реабілітації у військовому шпиталі;
  • плетіння маскувальних сіток для зони АТО;
  • відвідування з творчими вечорами військових частин;
  • реалізовані спільно з БФ «Благо» соціальні проекти: проведені для дітей та молоді з девіантною поведінкою, які перебувають на обліку у ювінальной поліції, квест-ігри, серію майстер-класів з мультиплікації, свято Хелоуін, а також щотижневі інтерактивні заняття; для дітей із зони АТО, реабілітаційних центрів та дітей з малозабезпечених сімей відкрили студію з мультиплікації;
  • спільну з Центром гендерної культури «Volunteer Corps UEPA» роботу з інвалідами, надану допомогу з адаптації, перегляди фільмів, таких як «Єдине коло» тощо.