Благодійний концерт для дітей з дитячих будинків сімейного типу

Студенти Української інженерно-педагогічної академії провели благодійний концерт для дітей з дитячих будинків сімейного типу. Загалом, на заході, який проходив на базі Люботинської гімназії №1, були присутні близько 70 дітей.

Для дітлахів було організовано низку майстер-класів, зокрема з карвінгу та аквагриму, а також проведено інтерактивні ігри.

Родзинкою зустрічі став святковий концерт, на якому студенти порадували дітей веселими танцями та піснями.