Студенти-магістри факультету КІТВО повернулись з навчання за програмою обмінів в Польщі

Студенти-магістри факультету комп’ютерних і інтегрованих технологій в виробництві та освіті УІПА пройшли курс семестрального навчання за програмою обміну між Українською інженерно-педагогічною академією та Поморською академією Слупську.

Українська інженерно-педагогічна академія та Поморська академія м. Слупськ (Польща) почали спільну реалізацію програми академічної студентської мобільності. Зокрема, вона передбачає короткострокові обміни терміном від 3 місяців до року для студентів (бакалаврів, магістрів), аспірантів, докторантів, а також стажування та підвищення кваліфікації для викладачів та адміністративного персоналу.

Першими за програмою обміну між ВНЗ поїхали на навчання до польської сторони троє студентів-магістрів факультету комп’ютерних і інтегрованих технологій в виробництві та освіті УІПА.

Студенти пройшли курс семестрового навчання (01.10.2017-30.01.2018) в Поморській академії за напрямком «Національна безпека» на факультеті Наук про управління та безпеку.