Викладачі та студенти кафедри практичної психології взяли участь у роботі науково-практичної конференції з психології

Викладачі кафедри практичної психології (доц. Колчигіна А.В. та ас. Зайцева О.О.) та студенти-писхологи другого курсу взяли участь у науково-практичній конференції «Актуальні напрями практичної психології і психотерапії», що проходила в Харківському національному університету внутрішніх справ.

В межах конференції свій авторський майстер-клас «Мотивація досягнення успіху» провела викладач кафедри практичної психології к.психол.н., доц. Колчигіна А.В.