Volunteer Corps UEPA долучився до міського квесту «Вулицями жіночої історії»

Студенти Української інженерно-педагогічної академії 30 березня разом з представниками інших ВНЗ м. Харкова взяли участь у квесті у рамках «Місяця жіночої історії».

Цей захід відбувався за ініціативи Центру гендерної культури у співпраці з Департаментом науки та освіти ХОДА та Центрами гендерної освіти при ВНЗ.

Завдання квесту носили творчий та дослідницький характер, та спрямовували молодь на пошуки інформації про видатних жінок міста Харкова. Усі команди стартували від Харківської обласної універсальної наукової бібліотеки. У кожної з них були окремі завдання: відвідати Харківський історичний музей імені М.Ф. Сумцова, Харківський літмузей, виставковий зал Харківського художнього музею, де раніше знаходилася недільна жіноча школа, зорганізована Христиною Алчевською, Меморіальний музей-квартиру сім’ї Гризодубових та Музей жіночої та гендерної історії, з якого народився теперішній Центр гендерної культури.

Виконання завдань супроводжувалося творчими відео-звітами, фотографіями та публікаціями з місць дослідження у ФБ з хештегом #‎жіночаісторіяха.