Оголошення

4 квітня 2018 року відбулися вибори ректора Української інженерно-педагогічної академії, у яких взяли участь 98% виборців. За кандидата на посаду ректора Коваленко Олену Едуардівну було віддано 95,3% голосів (дивись протокол Центральної виборчої комісії про результати таємного голосування).

На виборах був присутні представники Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації: заступник директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, начальник управління освіти і науки Ігнатьєв В.В. та провідний спеціаліст відділу науки, вищої та професійної освіти управління освіти і науки Благовестов М.О.

Відповідно до Закону України «Про вищу освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 05.12.2014 №726 «Деякі питання реалізації статті 42 Закону України «Про вищу освіту»» та результатів таємного голосування  вибори ректора Української інженерно-педагогічної академії вважаються такими, що відбулися, ректором академії обрано Коваленко Олену Едуардівну.