Першість УІПА з настільного тенісу

З 2 по 6 квітня відбулися командні змагання з настільного тенісу. У турнірі взяли участь 33 студента 5 факультетів.

Чемпіонами Першості УІПА серед чоловічих команд стали студенти факультету енергетики, енергозберігаючих технологій та автоматизації енергетичних процесів: Джавадян Артур, Гудумак Олександр, Повзік Артур.

2 місце посів факультет комп'ютерних та інтегрованих технологій в виробництві та освіті;

3 місце – факультет економічних, управлінських і освітніх технологій;

4 місце – факультет міжнародних освітніх програм;

5 місце – технологічний факультет.

Чемпіонками Першості УІПА серед дівчат стали студентки факультету енергетики, енергозберігаючих технологій та автоматизації енергетичних процес сов: Морозова Діана, Яресько Ольга, Севрюкова Вікторія.

2 місце зайняв факультет міжнародних освітніх програм;

3 – місце технологічний факультет;

4 місце – факультет економічних, управлінських та освітніх технологій;

5 місце – факультет комп'ютерних та інтегрованих технологій в виробництві та освіті.