II етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Професійна освіта»: підведено підсумки

10-12 квітня на базі Української інженерно-педагогічної академії відбувся II етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Професійна освіта». За право визначити особисті таланти майбутнього викладача професійної освіти змагалися 138 студентів з 30 вищих навчальних закладів різних міст України.

Переможцями Всеукраїнської олімпіади стали ті учасники, які добре володіють теоретичними знаннями та були найбільш переконливими, активними, вміло зацікавлювали та навчали.

За результатами Всеукраїнської олімпіади учасники нагороджені дипломами I-III ступенів та грамотами у різних номінаціях.

Диплом I ступеня здобула:

Тепляк Аліна Миколаївна (Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди)

Диплом IІ ступеня здобули:

Бондаренко Марина Миколаївна (Національний університет біоресурсів і природокористування України)

Семенченко Юрій Олегович (Мелітопольський державний педагогічний університет ім. Б. Хмельницького)

Прилепа Іван Миколайович (Глухівський національний педагогічний університет ім. О. Довженка)

Витришко Ірина Сергіївна (Кременчуцький національний університет ім. М. Остроградського)

Ламах Софія Володимирівна (Українська інженерно-педагогічна академія)

Диплом IІІ ступеня здобули:

Пахомов Андрій Валерійович (Дрогобицький державний педагогічний університет ім. І. Франка)

Дусенко Євгенія Олександрівна (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова)

Наконечна Анастасія Анатоліївна (Уманський державний педагогічний університет ім П. Тичини)

Борова Аліна Володимирівна (Бердянський державний педагогічний університет)

Гацько Валентина Василівна (Київський університет ім. Б. Грінченка)

Новіченко Анатолій Сергійович (Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут Української інженерно-педагогічної академії (м. Бахмут)

Чужикова Валерія Владиславівна (Харківський національний автомобільно-дорожній університет)

Ладанець Тетяна Володимирівна (Національний університет цивільного захисту України)

Українська інженерно-педагогічна академія познайомила учасників конкурсу з мальовничим краєм Слобожанщини, з першою столицею – Харковом, презентувала кращі виступи своїх творчих колективів та організувала вечір-відпочинку у розважальному центрі та екскурсійну поїздку до Feldman Ecopark. Для супроводжуючих була організована прогулянка містом, проведений круглий стіл на тему «Розвиток сучасної освіти в умовах інноваційних змін» та психологічний тренінг на тему «Стресостійкість – запорука активного життя».

Колектив студентів та викладачів академії бажає всім учасникам Всеукраїнської олімпіади, їхнім керівникам та викладачам подальших здобутків, успіхів, творчої реалізації та чекає до участі в олімпіаді у наступному році.