Дискус на тему «Василь Олександрович Сухомлинський очима педагогічної молоді»

10 квітня кафедрою педагогіки, методики та менеджменту освіти в межах проведення II етапу Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Професійна освіта» був проведений виховний захід на тему «Василь Олександрович Сухомлинський очима педагогічної молоді», присвячений 100-річчю від дня народження педагога.

В заході брали участь як учасники Олімпіади з інших навчальних закладів так і студенти УІПА. Студенти мали змогу ознайомитися з біографічними даними про життя педагога, подивившись документальні відеофрагменти та обговорити нагальні питання сьогоднішньої освіти, звернувшись до великого педагога, написавши йому листа, в якому відобразили своє бачення його ідей, висловлювань та порад.