Науковий семінар «Компетентність педагога та самоосвіта» в УІПА

 Науковий семінар на тему «Компетентність педагога та самоосвіта» було проведено 18 квітня кафедрою педагогіки, методики та менеджменту освіти спільно з науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Харківській області.

На заході була присутня заступник директора з навчально-методичної роботи НМЦПТО в Харківській області Сологуб Наталія Григорівна, методисти та педагогічні працівники професійно-технічних навчальних закладів м. Харкова та області. В межах семінару було розглянуто низку важливих питань.

Науковий семінар на тему «Компетентність педагога та самоосвіта» було проведено 18 квітня кафедрою педагогіки, методики та менеджменту освіти спільно з науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Харківській області. На заході була присутня заступник директора з навчально-методичної роботи НМЦПТО в Харківській області Сологуб Наталія Григорівна, методисти та педагогічні працівники професійно-технічних навчальних закладів м. Харкова та області. В межах семінару були розглянуті питання:

1. Сучасний педагог – вимоги сьогодення (з доповіддю виступила к.пед.н., доц. кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти УІПА Корольова Н.В.)

2. Інноваційні методики в підготовці майбутніх педагогічних працівників (з доповіддю виступила д.пед.н., проф. кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти УІПА Штефан Л.В.)

3. Сучасні інформаційні технології навчання (з доповіддю виступила к.пед.н., доц. кафедри інформаційних, комп’ютерних технологій та поліграфічного виробництва УІПА, докторант кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти Бондаренко Т.С.)

За результатами семінару учасникам було вручено сертифікати.