Участь студентів факультету ЕУОТ у ІІІ Харківському інвестиційному форумі

ІІІ Харківський інвестиційний форум відбувся 13 квітня у Харкові. Його відвідала студентка факультету економічних, управлінських та освітніх технологій Кравцова Єлизавета та допомогла організаторам під час реєстрації учасників.

Серед організаторів форуму Об`єднання промисловців і підприємців Харківської області – регіональне відділення ВГО «Український союз промисловців і підприємців», Рада підприємців при Кабінеті міністрів України та Українське товариство економічних свобод.

Під час форуму, в якому взяли участь Народні депутати України, керівництво Харківської обласної державної адміністрації, працівники центральних органів виконавчої влади та органів влади Харківської області, міжнародних фінансових інституцій, наукових установ, вітчизняних та закордонних експертів та представників підприємств області, відбулись 3 панельні дискусії за напрямками:

1. Бізнес Харківщини на мапі України та світу.

2. Податкова політика як інструмент поліпшення інвестиційного клімату.

3. Діалог влади і бізнесу щодо підвищення рівня захисту прав інвесторів.

Під час форуму студентка поспілкувалися з цікавими людьми, дізналися про стан та перспективи розвитку бізнесу Харківщини.

Більш детально про форум можно дізнатися на сайті УСПП