Семінар для вчителів математики загальноосвітніх навчальних закладів на базі УІПА

10 травня в Українській інженерно-педагогічній академії був проведений семінар вчителів математики загальноосвітніх навчальних закладів I-III ступенів Московського району міста Харкова на тему «Формування соціально-компетентної особистості засобами інноваційних технологій навчання на уроках математики».

У роботі семінару взяли участь 35 вчителів математики. Учасники семінару ознайомилися з різноманітними теоретичними засадами та практичними підходами до формування соціально-компетентної особистості засобами інноваційних технологій навчання на уроках математики. Вчителі прослухали доповіді завідувача кафедри вищої та прикладної математики УІПА, лауреата державної премії в галузі науки і техніки України доктора фізико-математичних наук, професора Литвина О.М., завідувача кафедри технологій і дизайну УІПА, голови секції НМК МОН України, доктора технічних наук, професора Рябчикова М.Л., а також доктора технічних наук, професора кафедри інформаційних, комп’ютерних та поліграфічних технологій УІПА Купріянова О.В.

Практичний блок – знайомство з системою комп’ютерної математики MathCad як засобом розвитку особистості учнів у процесі навчання на уроках математики та інформатики було проведено завідувачем кафедри інформаційних, комп’ютерних та поліграфічних технологій УІПА, доктором  фізико-математичних наук Нечуйвітер О.П. та професором кафедри вищої та прикладної математики УІПА, доктором фізико-математичних наук Першиною Ю.І.

Наприкінці семінару декан технологічного факультету, доктор фізико-математичних наук Литвин О.О. вручив вчителям сертифікати учасників.

Організатори семінару висловлюють велику подяку завідувачу кафедри харчових та хімічних технологій Александрову О.В. за допомогу в проведені рефлексивного блоку семінару, а також хочуть відмітити бездоганну роботу волонтерського корпусу УІПА.