Перемога «Волонтерського корпусу УІПА» на IV Обласному зльоті студентів-волонтерів Харківщини «Волонтер XXI століття»

В загальному заліку команда «Волонтерський корпус УІПА» зайняла 2 місце.

IV Обласний зліт студентів-волонтерів Харківщини «Волонтер XXI століття» на кубок голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної відбувся 2 червня на базі Національного університету цивільного захисту України. У заході брали участь студенти з 21 ВНЗ, а також учні закладів середньої освіти Харківщини. У змаганнях Українську інженерно-педагогічну академію представляла команда «Волонтерський корпус УІПА». За результатами змагань команда «Волонтерський корпус УІПА» зайняла перші місця на трьох ділянках змагань і 2 місце в загальному заліку.

Наші студенти показали злагоджену командну роботу, організованість, згуртованість, витривалість і впевненість в своїх силах.

Вітаємо з заслуженими результатами і бажаємо подальших перемог!