Конференція «Викладання фінансової грамотності у ВНЗ 4.0»

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у роботі Конференції «Викладання фінансової грамотності у ВНЗ 4.0», яка проходить в рамках проекту «Фінансова грамотність для студентів неекономічних спеціальностей».

Цільова аудиторія: викладачі закладів вищої освіти.

Цільова аудиторія: викладачі закладів вищої освіти.

У програмі конференції:

•        Обговорення Меморандумів з викладання у ЗВО фінансової грамотності і підписання новими ЗВО.

•        Презентації кращих занять з фінансової грамотності від фіналістів конкурсу.

•        Голосування та нагородження переможців Конкурсу «Краще заняття з фінансової грамотності».

•        Майстер-клас «Методика вивчення Фінансової грамотності через ігри».

•        Майстер-клас «Підвищення Фінансової грамотності за допомогою FinTech» – використання технологій для спрощення особистих фінансів, спрощення процедур фінансового планування та допомога в управлінні ними студентам.

•        Дискусійна панель «Майбутнє банківської та страхової галузі: чи готові ВНЗ».

КОЛИ: 15 червня, 10.00-17.00

ДЕ: Hub 4.0 (м. Київ)