Конкурс відео робіт від представництва ЄС в Україні

Запрошуємо всіх бажаючих подати свої роботи для участі у IV щорічному Конкурсі відео від Представництва ЄС в Україні.

У фокусі цьогорічного Конкурсу – теми європейської освіти та співпраці між Україною та ЄС.

Прийом робіт триває до: 15 липня.

У фокусі цьогорічного Конкурсу – теми європейської освіти та співпраці між Україною та ЄС, а саме:

– чи є різниця між європейською та українською освітою?

– як це – навчатися українцю в Європі?

– як українські школи та університети стають ближчими до європейських стандартів?

– як рух України до ЄС вже зараз змінює твоє місто?

Відео може бути соціальною рекламою, репортажем, блогом, музичним кліпом тощо. Ніяких обмежень щодо формату та стилю немає. Роботи приймаються як від професіоналів, так і від аматорів.

Усі конкурсанти отримають дипломи та сувеніри від Представництва ЄС. Автори 3-х найкращих роботи у кожній з категорій – грошові призи до 12 тисяч гривень.

Прийом робіт триває до: 15 липня.

Детальніше на сайті Конкурсу