Студентська онлайн конференція УІПА – ТУТО (Китай)

Студентська онлайн конференція з учнівською молоддю Тяньцзіньського університету технології та освіти відбулася 13 червня на базі Української інженерно-педагогічної академії.

На конференції було розглянуто низку важливих питань.

На конференції було розглянуто низку питань: методи опанування англійської мови, досвід складання вступних іспитів до закладів вищої освіти, проведено компаративний аналіз теоретичного та практичного аспектів зазначених питань. За результатами цієї конференції було досягнуто взаємної згоди щодо подальшого регулярного проведення подібних заходів.

Конференцію було запроваджено зусиллями відділу міжнародних зв’язків, кафедр ПММО, Іноземних мов, ІКПТ та за участю студентів факультету КІТВО.

Відеоматеріали конференції