УІПА розбудовує міжнародні зв’язки зі Словенією

Українська інженерно-педагогічна академія уклала меморандум про взаємодію з Факультетом підприємництва GEA Коледжу (Любляна, Словенія).

GEA Коледж є закладом вищої освіти з акцентом на підприємництві та управлінні. Навчальні програми спрямовані на досягнення глобальних тенденцій, міжнародних стандартів у галузі освіти та підготовки кадрів.

Факультет підприємництва GEA Коледжу - це сучасний освітній центр, що пропонує практичні знання з наголосом на підприємництві та управлінні.

Меморандум про взаємодію передбачає широкий спектр таких заходів, як:

·        Обмін академічним персоналом для навчання та досліджень;

·        Співпрацю в рамках дослідницьких проектів та наукових публікацій;

·        Обмін студентами для навчання та досліджень;

·        Організацію спільних семінарів, конференцій та інших наукових заходів;

·        Розробку спільних та дворівневих програм або договорів про взаємне визнання результатів навчання;

·        Організація спільних культурних заходів, спрямованих на сприяння міжнародному взаєморозумінню.