Запрошуємо студентську молодь до участі у Student Education Wave Forum TAVRIA 2018

Запрошуємо студентів академії взяти участь у форумі Student Education Wave Forum TAVRIA 2018, який проходитиме на побережжі Чорного моря з 1 по 4 липня.

Мета заходу:

• розвиток лідерського потенціалу студентської молоді;
  • підвищення рівня знань учасників в питаннях забезпечення якості вищої освіти;
  • обмін досвідом громадської діяльності.

Дедлайн реєстрації: 26 червня (включно).

Запрошуємо студентів академії взяти участь у форум Student Education Wave Forum TAVRIA 2018, який проходитиме на побережжі Чорного моря з 1 по 4 липня.

Мета заходу:

• розвиток лідерського потенціалу студентської молоді;
  • підвищення рівня знань учасників в питаннях забезпечення якості вищої освіти;
  • обмін досвідом громадської діяльності.

Під час форуму планується презентація онлайн-порталів неформальної освіти, тренінги.

Дедлайн реєстрації: 26 червня (включно).

Організатори забезпечують проживання, харчування, роздаткові матеріали та проїзд з м. Херсон до місця проведення заходу, інші витрати – за рахунок відряджаючої сторони.

Анкета на участь