Стажування в НБУ

Національний банк України запрошує студентів економічних спеціальностей долучитися до проекту щодо покращення фінансової екосистеми країни «Виріши кейс – врятуй 2118 рік».

Учасники мають запропонувати вирішення фінансового кейсу з оцінки впливу стратегії центробанку на майбутнє.

Дедлайн подачі заявок: 22 липня.

Автори найкращих пропозицій отримають запрошення на стажування до Департаменту стратегії та реформування відомства.

Умови участі:

- студенти та випускники (1-3 роки після закінчення вишу);

- самостійна або командна (до 4х осіб) участь.

Дедлайн подачі заявок: 22 липня.

Докладна інформація, реєстрація та повний опис завдання за посиланням.

У разі виникнення питань звертайтесь до служби підтримки CASERS: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,  +38 099 01 30 666.