Запрошуємо студентів в Студентську республіку

Запрошуємо студентів УІПА взяти участь у фіналі ювілейної XX Студентської республіки «ХХ років для України – Покоління Республіки». Основна тема фестивалю – «Як досягти прогресу і світу в Україні та на планеті».

Фестиваль відбудеться 24-27 серпня на Чорноморській косі (Миколаївська обл., Очаківський р-н, курорт Чорноморка, комплекс «Спортіум»).

Протягом 3-х днів учасників очікує спілкування з кращими учасниками першої Студреспубліки і можливість приєднатися до команди однодумців, дискусії на різні теми і представлення своїх ідей. Головний захід фестивалю – інтерактивна гра на тему «Як досягти прогресу і світу в Україні та на планеті», а також багато інших молодіжних подій.

Подробиці і реєстрація на сайті Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Студентська республіка» за посиланням