Презентація книги «Тернистий шлях» Малицького Ігоря Федоровича

Сьогодні, 22 серпня, у арт-галереї «Бузок» відбулась презентація книги «Тернистий шлях» видатної людини, колишнього в’язня нацистських концтаборів, Почесного громадянина міста Харкова, голови Харківської обласної ради борців антифашистського опору, професора кафедри інтегрованих технологій у машинобудуванні та зварювального виробництва, викладача Української інженерно-педагогічної академії Малицького Ігоря Федоровича.

У цій книзі Ігор Федорович розповідає про жахіття концентраційних таборів, які йому, і сотням тисяч інших в’язнів, довелось пережити.

Презентацію відвідали наші студенти та викладачі.

Презентацію відвідали наші студенти та викладачі.