Студенти та викладачі взяли участь у Наукових пікніках – 2018

Фестиваль популяризації науки «Наукові пікніки» увосьме відбувся в Харкові цієї суботи, 15 вересня, на пл. Свободи.

В цьому заході взяли участь студенти та викладачі академії.

В цьому заході взяли участь кафедра Інформаційних комп’ютерних технологій і математики спільно зі Студентським Сенатом УІПА.

На фестивалі всі бажаючі мали змогу поспостерігати і відтворити хімічні досліди, зрозуміти фізичні закони, зануритися в середньовічну історію, потримати в руках екзотичних тварин, створити кільце всевладдя з «Володаря кілець», надрукувати руку Термінатора на 3D-принтері, зняти власний короткометражний фільм, пересувати предмети звуком, виготовити косметичні засоби за унікальним рецептом, покерувати роботами тощо.

Наукові пікніки продовжують бути місцем, де кожен відвідувач від маленької дитини до літньої людини зможе сформувати, відновити або підсилити любов до науки, усвідомивши, що освіта може бути цікавою і надихаючою.

На Науковому пікніку свої програми представили близько 60 експонентів – заклади вищої освіти, наукові установи і організації з роботи з дітьми та молоддю.